Powerbanky

Co je Powerbanka?

Powerbanka je přenosná nabíječka určená k dobíjení vašich elektronických pomůcek, když jste na cestách. Od velikosti štíhlých kapesních zařízení až po větší, výkonnější banky výkonu – mohou být použity k nabíjení mobilních telefonů, tabletů, GoPros, přenosných reproduktorů, kamer a dokonce i notebooků.

Jak se technologie neustále zlepšuje, stále více zjišťujeme, že vybití baterie může být velkým problémem. Chytré telefony nyní přicházejí s velkými obrazovkami, které šetří energii, populární aplikace jako Pokemon Go, Tinder a Mapy Google vkládají do našich baterií velké odtoky. Proto může nákup powerbanky dokonce zachránit život! Pokud cestujete nebo se teprve chystáte na cestu a víte, že nebudete mít možnost dobít své zařízení, jednoduše připojte napájecí banku. Podívejte se na naši nabídku powerbank!

Jak dobíjet powerbanku

Většina napájecích bank a přenosných nabíječek je dodávána se vstupním portem USB, pomocí kterého lze připojit k síťové zásuvce nebo k portu USB v počítači k nabíjení baterií. Některé jsou také dodávány s dodávaným adaptérem, který umožňuje připojení do zásuvky. Existují některé produkty, které k nabíjení baterií používají zásuvku micro nebo mini-USB.

Existují dokonce i solární elektrárny, jako je nabíječka USB s portem 21 W 2 portů Anker, které jsou ideální, pokud se chystáte na kemp, turistiku nebo rybaření.
Přejít na začátek
Jak používat power bank
Jakmile plně nabijete svoji energetickou banku nebo přenosnou nabíječku, můžete si ji vzít s sebou, když jste venku. Když je vaše baterie téměř vybitá, jednoduše připojte zařízení k napájení a nabijte baterie – je to opravdu tak jednoduché!

Typy powerbank

  • Solární nabíječky
  • Nabíječky telefonních pouzder
  • Nabíječky notebooků
  • Nabíječky pro telefony / tablety

Powerbanky přicházejí v mnoha různých tvarech a velikostech, aby vyhovovaly různým rozpočtům a potřebám energie. Existují přenosné nabíječky pro téměř každé zařízení. Většina lidí používá energetické banky pro své mobilní telefony, tablety a notebooky.

Nové externí nabíječky přicházejí každý den s novými technologiemi. Některé přenosné nabíječky fungují tak, že využívají sluneční energii ze slunce, zatímco jiné se zdvojnásobují, což také nabíjí váš telefon.

Jak dlouho trvá nabíjení powerbanky?

To je do značné míry dáno velikostí baterií vaší energetické banky. Čím větší je kapacita energetické banky, kterou se rozhodnete koupit, tím déle může trvat nabíjení. Například menší přenosná nabíječka s kapacitou 1500 mAh se dobije přibližně ve stejnou dobu jako typický smartphone. Větší zařízení vhodné pro notebooky může trvat až čtyřikrát. Nabíjení přes síťovou zásuvku je také obecně rychlejší než připojení vaší energetické banky k USB portu počítače.

Jaké je mAh hodnocení zařízení, které chci dobít?

Hodnocení mAh vašeho zařízení je důležité při rozhodování, jaký druh přenosné nabíječky koupit. Všechny naše recenze energetické banky přicházejí s praktickým stolem, který vám pomůže určit, kolikrát budete moci dobít nejoblíbenější zařízení. Podívejte se na tuto tabulku níže, abyste viděli mAh vašeho zařízení!

Kolikrát může Power Bank nabíjet moje zařízení?

Záleží to na kapacitě vašeho zařízení a výkonové banky / přenosné nabíječky. Energetická banka je měřena podle své kapacity, která je hodnocena v mAh (mil. Ampérhodina.) Obecně platí, že čím vyšší je rating mAh vaší energetické banky nebo přenosné nabíječky, tím více energie bude muset dobít vaše zařízení. Dobrým pravidlem je podívat se na mAh hodnocení zařízení, která chcete nabíjet, a zakoupit si energetickou banku, která má stejné hodnocení (nejlépe vyšší).

Například, iPhone 6 má 1810 mAh baterii. Anker Astro E1 má kapacitu mAh 5200. To by bezpečně nabilo váš telefon zpět na 100% baterii. Není to však přesná věda, existují faktory, které je třeba vzít v úvahu, například hodnocení účinnosti energetické banky a stav baterie v nabíjecím zařízení.

Následující sadu čísel lze použít jako hrubý návod, jaký druh nabíjecí kapacity vám může poskytnout energetická banka.

Power Bank Rating Mobil Tablet
2000mAh Approx. 1 plné dobití Approx. 25%
5200mAh Approx. 2 plná dobití Approx. 50%
10000mAh 4 plná dobití Minimum 100% plné dobití

Napsat komentář